Prekių pristatymas Lietuvoje:

Nemokamas prekių atsiėmimas mūsų sandėlyje adresu Kalvarijju g. 272A, Vilnius (P-P 8:00-17:00, nedirba VI-VII)
Pristatymas į OMNIVA paštomatą (1-3 dienos) – 2,99 EUR
Pristatymas OMNIVA kurjeriu Jūsų nurodytu adresu (1-3 d.) – 4,99 Eur
Pristatymas į LP EXPRESS paštomatą (1-3 dienos) – 2,99 EUR
Pristatymas LP EXPRESS kurjeriu Jūsų nurodytu adresu (1-3 d.) – 3,99 EUR
Pristatymas į VENIPAK paštomatą (1-3 dienos) – 3,59 EUR
Pristatymas VENIPAK kurjeriu Jūsų nurodytu adresu (1-3 d.) – 5,49 EUR
Užsakymams virš 60 EUR pristatymas nemokamas

Prekių grąžinimas ir keitimas

Prekės grąžinamos ir keičiamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d., įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis bei Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 „Dėl Prekių pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis taisyklėmis.

Norėdamas grąžinti prekę (-es) pagal prekių grąžinimo ir keitimo teisę, Pirkėjas tai gali padaryti per 14 (keturiolika) dienų nuo prekės pristatymo jam dienos, informuodamas apie tai Pardavėją el. info@korifejus.lt (būtina pateikti prašymą dėl prekių grąžinimo raštu, nurodant grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastį).

Jeigu įsigyta prekė yra nekokybiška, ji bus pakeista į analogišką kokybišką prekę, apie tai informavus Pardavėją el. paštu info@korifejus.lt per 7 dienas nuo prekės gavimo. Kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma, neįskaitant pristatymo išlaidų.

visais atvejais pinigai už grąžintas prekes pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.

Grąžinant prekes pirkėjui, būtina laikytis šių sąlygų:

grąžinama prekė turi būti originalioje, tvarkingoje pakuotėje;

prekė turi būti nenaudota ir nesugadinta Pirkėjo;

prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nepažeistos apsauginės plėvelės, maišeliai ir pan. (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė));

grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.

grąžindamas ne tą prekę ir/ar nekokybišką prekę, Pardavėjas įsipareigoja tokias prekes atsiimti ir pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis.

grąžinant kokybišką prekę arba atšaukus jau apmokėtą ir nepristatytą užsakymą, siuntimo išlaidos negrąžinamos.

Pirkėjui neteisingai nurodžius užsakymo pristatymo adresą ir prekėms grąžinus Pardavėjui, siuntimo išlaidos Pirkėjui negrąžinamos. Grąžinama tik grąžinta prekių vertė.

Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jeigu Pirkėjas nesilaiko šiame straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.